مقالات بچه شیک اهمیت جنس پارچه در تولید لباس بچه گانه

 

اهمیت جنس پارچه در تولید لباس بچه گانه


مجموعه بچه شیک از معتبرترین و معروف ترین مجموعه های تولید لباس بچه گانه در کشور است که برای تولید محصولات خود  بهترین نوع پارچه و همچنین بهترین و نوین ترین روش های دوخت را به کار گرفته که باعث شده تا خریدار تجربه خوبی از  استفاده از این لباس های بچه گانه به دست آورد.

لباس بچه باید به گونه ای باشد که بدن کودک را در بهترین حالت ممکن قرار دهد. در واقع باید بدن کودک را در راحت ترین حالت قرار داده تا در طولانی مدت احساس ناراحتی نکند. بدن کودک مانند بدن بزرگسالان نیست که بتواند با هر نوع لباسی خود را تطبیق دهد و در صورتیکه لباس نا مناسب به تن کند مدام احساس ناراحتی کرده و بهانه گیری خواهد کرد. یک لباس کودک زمانی میتواند راحت باشد که از پارچه مناسبی نیز تهیه شده باشد. اهمیت جنس پارچه در تولید لباس بچه گانه بسیار زیاد است و به همین دلیل بیشتر تولیدی ها سعی میکنند تا از  پارچه های مناسب برای تولید لباس استفاده کنند. در مجموعه های تولید لباس بچه گانه باید دقت زیادی بر روی این موضوع، یعنی جنس پارچه اختصاص داده شود.

اهمیت جنس پارچه در دوام لباس بچه

یکی از عواملی که میتواند در اهمیت جنس پارچه برای تولید لباس کودک نقش مهمی داشته باشد دوام لباس میباشد. هر چه پارچه های با کیفیت تری برای تولیدی لباس بچه مورد استفاده قرار گیرد در نتیجه دوام و طول عمر لباس نیز افزایش خواهد یافت.  تجربه نشان داده که لباس هایی که از پارچه های مرغوب در ساخت خود بهره برده اند به مراتب طول عمری بیشتر نیز دارند و میتوان تا مدت ها و حتی تا سالها از آن استفاده نمود. پاره شدن، دفورمه شدن و همچنین رنگ پریدگی از جمله مشکلاتی است که برای لباس کودک ممکن است رخ دهد که از این رو  با خرید لباس های با کیفیت دیگر با چنین مشکلاتی مواجه نخواهید شد. برخی از برندهای لباس کودکانه وجود دارند که شاید با توجه به برند بودن قیمت بالایی داشته باشند اما ممکن است کیفیت خوب و آنطور که باید و شاید نداشته باشند که از این رو بهتر است به کیفیت پارچه آنها توجه داشته باشید.

اهمیت جنس پارچه در عدم ایجاد حساسیت پوستی برای بدن کودک

یکی از مشکلاتی که لباس های با پارچه های نامرغوب برای کودک ایجاد میکند حساسیت های پوستی میباشد که این حساسیت در اثر خوردگی پوست ایجاد میشود . پارچه های زبر و همچنین پارچه هایی که پلاستیکی هستند میتوانند بدن کودک را به حدی آزار دهند که بعد از مدتی پوست او با حساسیت هایی مواجه شده و  استفاده از لباس برای کودک حتی برای مدت کوتاه غیر قابل تحمل باشد. اما پارچه هایی که مرغوب هستند مانند پارچه های نخی و پشمی که از مرغوب ترین مواد اولیه نیز تولید شده باشند به هیچ وجه حساسیت پوستی را ایجاد نخواهند کرد. این حساسیت پوستی اغلب در فصل گرما و تابستان که تعرق بدن بیشتر میشود خود را نمایان خواهد کرد.

اهمیت جنس پارچه  در خواب راحت کودک

یکی از مزیت هایی که جنس خوب پارچه برای کودک ایجاد خواهد کرد خواب خوب میباشد. کودک زمانی میتواند به راحتی بخوابد که لباس مناسب و راحتی نیز به تن داشته باشد. لباس های نه چندان راحت و لباس هایی که از پارچه های نا مرغوب در ساخت آنها استفاده شده میتوانند خواب کودک را بر هم زده و مدام آنها را از خواب بیدار کند. خواب راحت برای کودکان زمانی ایجاد خواهد شد که لباس آنها از پارچه هایی راحت مانند پارچه نخی برخوردار باشد.

بهترین لباس بچه را که در تولید آن از پارچه مرغوب استفاده شده باشد را میتوانید از مجموعه بچه شیک تهیه بفرمائید