مقداری فلفل سیاه تنها چیزی است که شما نیاز دارید تا لباس های شما نو به نظر برسد!


شستن لباس

متأسفانه، این اتفاق خیلی برای ما رخ می دهد که یک پیراهن یا شلوار زیبا می خریم و سپس یک ماه بعد، می بینیم که دیگر رنگ خود را از دست داده است! بسیار تأسف آور است که لباسی که برایش این همه هزینه کرده ایم و مورد علاقه ماست بعد از دو یا سه بار انداختن در لباسشویی زیبایی اولیه خود را از دست داده و کهنه به نظر برسد!


آیا درخواست برای زیبا ماندن لباس هایمان زیاد است؟ نه، اینطور نیست! مواد شوینده گران قیمت را که ظاهرا رنگ لباس شما را محافظت می کنند فراموش کنید، فقط این ترفند ارزان و ساده را امتحان کنید.

از دست رفتن رنگ لباس

به جای اینکه ببینیم لباس مورد علاقه مان رنگ خود را به راحتی از دست می دهد و ما مجبور هستیم دوباره به خرید برویم و لباس دیگری بخریم (که پس از چند بار شستشو آن لباس نیز رنگ خود را از دست می دهد!!) می توانیم از این چرخه معیوب عبور کرده و از یک ترفند مفید و ارزان استفاده کنیم!


فلفل سیاه

اضافه کردن فلفل سیاه به ماشین لباسشویی موجب ثابت ماندن رنگ لباس می شود؛ فلفل مانند یک کاغذ سنباده سبک عمل می کند و هرگونه صابون باقیمانده را از روی لباس های شما پاک می کند که این معمولاً دلیل کم رنگ شدن رنگ ها در وهله اول است.

پس دفعه بعد که یک شستشوی رنگی انجام می دهید، یک قاشق چای خوری فلفل سیاه به ماشین لباسشویی خود (همراه با شوینده معمولی) اضافه کنید و سپس با بور شدن لباس های رنگی خود خداحافظی کنید! به همین سادگی...