بایگانی نوشته‌ها


چطور میتونیم بچه های شاد و موفقی داشته باشیم

چطور میتونیم بچه های شاد و موفقی داشته باشیم

اینکه واقعا شادی چیست پرسشی است که انسان‌ها قرن‌هاست در تقلای یافتن پاسخ مناسب برای آن هستند. اما علم به تازگی بحث و بررسی درباره این سؤال را آغاز کرده است. بگذارید ببینیم می‌توانیم یه تعریف خیلی ساده از شادی داشته باشیم.

آموزش یادگیری کلاس اول و کشمکش های  والدین و دانش‌آموز

آموزش یادگیری کلاس اول و کشمکش های والدین و دانش‌آموز

روش درست یادگیری کلاس اول هم برای دانش‌آموزان و هم برای والدین آن‌ها کمی پیچیده به نظر می‌رسد. این قضیه زمانی چالش برانگیزتر می‌شود که مادر و پدر در این زمینه تجربه قبلی نداشته باشند. شکلِ رفتار مادر و پدرهایی که اولین فرزند خود را به مدرسه فرستاده‌اند، در مواردی واقعا با نمک‌ تر از خود بچه‌ها می‌شود.

درباره‌ی نویسنده
فروشگاه بچه شیک فعالیت خود را در زمینه پوشاک به صورت تخصصی از سال۱۳۹۰بعنوان یک فروشگاه بر پایه مشتری مداری آغاز نمود و با تلاشهای بی وقفه ضمن تنوع بخشیدن به انواع محصولات و همکاری با معتبرترین برندهای ایران  کیفیت اجناس خود را به میزان قابل توجهی افزایش داد که رضایت اکثریت مشتریان گرامی گواه بر این ادعاست و این رضایت پشتوانه استواری است که نیل به اهداف تدوین شده را در بلند مدت محقق می سازد. سالها حضور موفق در صنعت پوشاک ایران، بازاریابی مبتنی بر سلایق و فرهنگ پوشاک ایرانیان و همچنین استقبال چشمگیر و مداوم از محصولات و برندهای برتر ارائه شده در این فروشگاه اینک این امکان را به شما می دهد تا با صرف کمترین انرژی در هر ساعت از شبانه روز و در هر نقطه از کشور محصولات و لباس های مورد نظر خود را انتخاب کرده و خریدی مطمئن و آسان را از خانه یا محل کار خود تجربه کرده و اجناس مورد علاقه خود را در محل دلخواه خود در کمترین زمان ممکن دریافت نمایید، از شما دعوت می نماییم ضمن بازدید از بخشهای مختلف سایت ما را سرافراز فرمایید.

اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...