بایگانی نوشته‌ها


نکاتی مهم درباره رنگها در نقاشی کودکان

نکاتی مهم درباره رنگها در نقاشی کودکان

در تحلیل نقاشی کودک باید به تعداد و نوع رنگی که استفاده می شود و نیز این مورد که رنگ بر شکل غلبه دارد یا شکل بر رنگ و یا اینکه اصلا از رنگ استفاده شده یا نه، توجه کرد، با در نظر گرفتن دوران تکامل کودک می توان گفت میان نقش رنگ و زندگی عاطفی او حالتی موازی وجود دارد.

فوایدهای شگفت انگیز تغذیه سالم برای بدن انسان

فوایدهای شگفت انگیز تغذیه سالم برای بدن انسان

تأمین مواد غذایی کافی ضروری است. رژیم های غذایی متعادل شامل مجموعه ای از غذاهای پر مواد مغذی است که از منابع طبیعی متنوعی به دست می آیند و متخصص رژیم غذایی نیز دقیقا همین کار را برای شما انجام می دهد

6 فعالیت ساده در خانه برای افزایش خلاقیت کودکان

6 فعالیت ساده در خانه برای افزایش خلاقیت کودکان

در این مطلب از چندین مجله معتبر پزشکی در سرتاسر دنیا کمک گرفته ایم تا به طور خلاصه ۶ فعالیت ساده در منزل که باعث شکوفایی خلاقیت کودک می شود را به شما معرفی کنیم. تاثیر این فعالیت ها بر رشد خلاقیت کودک از نظر علمی ثابت شده است.

آموزش کودکان برای زنان شاغل

ارتباطات بخش مهمی از روابط سالم است، واضح است که زن و مرد هر دو با هم در کارهای خانه و تربیت کودکان سهیم باشند. مردم همچنان معتقدند که وقتی مادران شاغل می شوند، به نوعی به کودکانشان آسیب می رسانند. خوشبختانه یافته های جدید دانشمندان نشان می دهد که اشتغال مادران بر سلامت کودکان در بزرگسالی تأثیر نمی گذارد. این مقاله به خانم های شاغل راهنمایی می دهد و می آموزد که چطور فرزند خود را به درستی پرورش دهیم

روانشناسی رنگها

روانشناسی رنگها

بسیاری از افراد از تاثیر رنگ ها بر افکار، احساسات و رفتارهای زندگی روزمره شان آگاه نیستند. بدون شک رنگ ها بر انتخاب و خرید لباس، لوازم خانه، ماشین و… اثر دارند. روانشناسی رنگ هر روز در اطراف ما مورد استفاده قرار می گیرد و نقش مهمی در واکنش ما به محیط دارد. 

چگونه خانواده‌ی خود را عاشق کتاب خواندن کنیم؟

چگونه خانواده‌ی خود را عاشق کتاب خواندن کنیم؟

ایجاد عادت‌های خوب در خانواده، نیاز به آموزش دارد. کتابخوانی یکی از این عادت‌‌های خوبی است که علاوه بر لذت بردن از خواندن، می‌تواند اعضای خانواده‌ را به هم نزدیک کند. برای یافتن راه‌های تشویق فرزندان‌ به مطالعه، اول باید در مورد فایده‌ی کتاب با آن‌ها صحبت کنیم.

درباره‌ی نویسنده
فروشگاه بچه شیک فعالیت خود را در زمینه پوشاک به صورت تخصصی از سال۱۳۹۰بعنوان یک فروشگاه بر پایه مشتری مداری آغاز نمود و با تلاشهای بی وقفه ضمن تنوع بخشیدن به انواع محصولات و همکاری با معتبرترین برندهای ایران  کیفیت اجناس خود را به میزان قابل توجهی افزایش داد که رضایت اکثریت مشتریان گرامی گواه بر این ادعاست و این رضایت پشتوانه استواری است که نیل به اهداف تدوین شده را در بلند مدت محقق می سازد. سالها حضور موفق در صنعت پوشاک ایران، بازاریابی مبتنی بر سلایق و فرهنگ پوشاک ایرانیان و همچنین استقبال چشمگیر و مداوم از محصولات و برندهای برتر ارائه شده در این فروشگاه اینک این امکان را به شما می دهد تا با صرف کمترین انرژی در هر ساعت از شبانه روز و در هر نقطه از کشور محصولات و لباس های مورد نظر خود را انتخاب کرده و خریدی مطمئن و آسان را از خانه یا محل کار خود تجربه کرده و اجناس مورد علاقه خود را در محل دلخواه خود در کمترین زمان ممکن دریافت نمایید، از شما دعوت می نماییم ضمن بازدید از بخشهای مختلف سایت ما را سرافراز فرمایید.

اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...